На порядку денному – безпека праці під час зернозбиральних робіт

14 вересня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час проведення зернозбиральних робіт в умовах воєнного стану.

У рамках програми семінару-наради, серед інших питань учасники опрацювали проведення профілактичних заходів з питань охорони праці щодо покращення стану охорони праці на підприємстві, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, попередження виробничого травматизму.

Учасникам були доведені вимоги охорони праці у сільськогосподарському виробництві, при роботі з інструментами та пристроями. Окрема увага присутніх була привернута до проведення інструктажів, ведення журналів, порядку проведення навчання як посадовим особам, так і працюючим на роботах з підвищеною небезпекою, порядку допуску працівників до виконання цих видів робіт.

Державні інспектори закликали посилити контроль за безпечним виконанням робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи, за дотриманням вимог безпеки під час експлуатації сільськогосподарських машин і механізмів.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.