На Прилуччині говорили про безпечну експлуатацію автомобільних газозаправних пунктів

05 листопада 2023

Головний державний інспектор відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провів технічну консультацію на робочому місці для працівників одного з АГЗС Чернігівщини стосовно безпечної експлуатації обладнання автомобільних газозаправних пунктів.

Йшлося про основні вимоги Правил безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00-1.76-15) та Правил охорони праці під час експлуатації посудин що працюють під тиском (НПАОП 0.00-1.81-18). Опрацювали вимоги інструкції про порядок приймання, зберігання, відпуску та обліку газів вуглеводневих скраплених для комунально-побутового споживання та автомобільного транспорту.

Безпосередньо на прикладі обладнання розглянули аварійні ситуації, які можуть виникнути під час експлуатації АГЗП та дії обслуговуючого персоналу у разі виникнення таких ситуацій.

Також представник Управління наголосив на посиленні роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформував про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

https://pratsia.in.ua/