На тепловодопостачальному підприємстві провели семінар-нараду з охорони праці

15 червня 2023

Про безпеку під час проведення ремонтних та земляних робіт, а також про підготовку необхідних документів для погодження плану відбору води йшлося під час семінару-наради, який фахівці Управління провели на комунальному підприємстві тепловодопостачання одного з міст Чернігівської області.

Посадовці наголосили на на посиленні уваги на питаннях безпеки при організації відповідних робіт, на дотриманні працівниками вимог чинного законодавства з охорони праці, а також під час оформлення нарядів-допусків, проведення цільових інструктажів тощо.

Приділили увагу порядку організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, питанню визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо. Надали роз’яснення стосовно порядку та особливостей проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.