Надається консультативна допомога з експлуатації обладнання підвищеної небезпеки

15 січня 2023

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу для колективів суб’єктів господарювання усіх форм власності з питань охорони праці, безпечного виконання робіт, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки, зокрема, стосовно питання ведення належного обліку об’єктів підвищеної небезпеки.

Учасникам надаються роз’яснення нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, принципів системи управління охороною праці на підприємстві.

Працівникам надаються роз’яснення стосовно організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, або таких, де є потреба у професійному доборі, та осіб віком до 21 року.

Окремо учасники заходів обговорюють умови праці та порядок і особливості проведення атестації робочих місць за умовами праці, призначення пільг і компенсацій за роботу зі шкідливими та важкими умовами праці.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/ та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/