Надані технічні консультації стосовно безпечного зварювання металів

08 лютого 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області надали технічну консультацію працівникам одного з підприємств, що займається, зокрема,  обробкою металу.

Учасникам довели вимоги до електрозварювальних робіт та обладнання відповідно до Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98), опрацювали правила охорони праці під час зварювання металів (НПАОП 28.52-1.31-13). Розглянули вимоги безпеки до процесів контактного зварювання, при ручному дуговому зварюванні, до процесів зварювання у вугликислому газі і сумішах газів, а також в інертних газах та зварювання в аргоні. Окремо посадовці приділили увагу робочим місцям, засобам індивідуального захисту, процесам різання металів, вихідним матеріалам і заготовкам, їх зберіганню і транспортуванню.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.