Надано консультації щодо піротехнічного контролю на дільницях заготівлі і переробки брухту та відходів чорних і кольорових металів

01 серпня 2022

Колективу одного з підприємств міста Чернігова надано консультативну допомогу стосовно вимоги безпеки під час виконання робіт та експлуатації технологічного устаткування при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних і кольорових металів з урахуванням піротехнічних небезпек, спричинених веденням бойових дій на території області.

Посадовці Управління надали працівникам роз’яснення основних вимог НПАОП 37.0-1.01-09 “Правила безпеки при заготівлі і переробці брухту та відходів чорних и кольорових металів”, ДСТУ 3460-96 “Машини та обладнання для перероблення брухту та відходів чорних металів. Загальні вимоги безпеки”.

З учасниками зустрічі опрацьовані вимоги безпеки до технологічного обладнання, спеціальні вимоги безпеки до окремих видів брухтопереробного обладнання, обладнання газового господарства та кисневого устаткування. Роз’яснені загальні вимоги безпеки під час виконання робіт, вимоги охорони праці під час технологічних процесів, вимоги електробезпеки, а також вимоги до робочих місць та до засобів індивідуального захисту.

Особлива увага приділена піротехнічному контролю на дільницях заготівлі перероблення брухту та відходів чорних и кольорових металів, а також вибухонебезпечному брухту (предметам), які можуть потрапити на дільниці під час воєнного стану.

Наприкінці посадовці Управління нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.