Надано консультативну допомогу закладу охорони здоров’я

08 квітня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели cемінар-нараду та технічну консультацію на робочому місці з керівним складом та спеціалістами одного з лікувальних закладів області.

Учасникам заходу надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314. Розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві, особливо в тих структурних підрозділах де проводяться травмонебезпечні роботи, опрацювали питання експлуатації машин, механізмів.

Особливу увагу приділили організації безпечного проведення робіт по обслуговуванню електроустановок  напругою до 1000 В, а також технічним заходам, що створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках згідно з вимогами Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98).

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.