НАГАДУВАНЯ!

16 вересня 2022

Нагадуємо суб’єктам господарювання про переваги для бізнесу, запроваджені постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», які дають право підприємствам не зупиняти виробничу діяльність і виконувати роботи, експлуатувати обладнання підвищеної небезпеки на підставі декларації про провадження господарської діяльності.

Декларація подається електронним шляхом через портал Міністерства економіки України. Після завершення воєнного стану, але не пізніше трьох місяців, необхідно отримати дозвільні документи на виконання відповідних робіт та на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки.

Крім того, Міністерством цифрової трансформації України впроваджено систему подання декларацій через Портал Дія, що значно спрощує процес подання декларацій та займає всього декілька хвилин і є безкоштовним.

Детально про зміни трудового законодавства під час воєнного стану на сайті Держпраці https://cutt.ly/tZOfZvZ та на інформаційному порталі Держпраці https://pratsia.in.ua/