Навчально-курсовому комбінату надано консультативну допомогу

27 березня 2023

Посадові особи відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели нараду-консультацію стосовно підвищення рівня навчання та перевірки знань з питань охорони праці та промислової безпеки спеціалістів і працівників з методистами Чернігівського обласного навчально-курсового комбінату.

Першочергово зверталась увага на підвищення належного рівня навчального процесу і проведення практичних занять при навчанні відповідальних осіб та працівників робітничих професій. Було наголошено на підвищення якості оформлення та дотримання форми протоколів перевірки знань та посвідчень згідно з Типовим положенням.

Також учасники заходу опрацювали питання підвищення рівня вивчення вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві від 17 квітня 2019 р. № 337 для недопущення нещасних випадків пов’язаних з виробництвом на фоні військових подій в Україні.

Нагадали про необхідність запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.