Операторам котлів – про порядок дій у разі припинення електропостачання

13 грудня 2022

З метою забезпечення безаварійного функціонування підприємств під час опалювального сезону та забезпечення безпеки працівників у разі відключення електропостачання, державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області здійснюють відповідну інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема, проводять інструкторсько-методичні заняття для операторів котелень.

Працівникам доводяться вимоги чинного законодавства з охорони праці і промислової безпеки стосовно транспортування трубопроводами енергоносіїв, складування палива (вугілля, мазут, дерев’яний реквізит) для обігрівачів, відводу чадного газу з пристроїв обігріву, працюючих на твердому паливі тощо.

Відпрацьовуються дії працівників у випадку припинення циркуляції теплоносія при температурах нижче нуля, порядок організації ремонтних робіт поблизу діючого тепломеханічного обладнання, організації перевірок спрацювання приладів безпеки котлів.

Особливу увагу посадовці приділяють організації аварійно-відновлювальних робіт на тепломережах та забезпеченню безперебійного підживлення котлів у разі відключення електропостачання.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/