Підприємства Чернігівщини отримують технічні консультації з питань охорони праці

15 березня 2024

Про вимоги з охорони праці і промислової безпеки фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області під час технічних консультацій розповіли на цьому тижні керівникам і працівникам підприємства з виробництва гофрованого паперу та картону, підприємства сфери будівництва та ремонту автодоріг та одного з елеваторів Чернігівщини.

Йшлося про вимоги до проведення інструктажів, навчання та перевірки знань, проведення навчання новоприйнятих працівників, оформлення відповідної документації. Обговорили терміни і порядок проведення технічного обслуговування, діагностування (технічного обслуговування) машин, механізмів та устаткування підвищеної небезпеки, проведення ремонтних робіт.

Посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.