Підприємствам сфери організації харчування розповідають про вимоги трудового законодавства

24 лютого 2023

Інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області проводять наради та консультації у рамках інформаційної компанії «Виходь на світло!» з роботодавцями та працівниками закладів громадського харчування.

Ця робота сприяє обізнаності роботодавців та працівників сфери організації харчування Чернігівщини в питаннях трудового законодавства. У ході заходів доводяться останні зміни щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо. Також надається консультативна допомога з питань застосування трудового законодавства.

Під час спілкування із працівниками підприємств посадовці наголошують на перевагах офіційного працевлаштування та ризиках у разі використання праці неоформлених працівників, а також як не потрапити на «гачок» непорядних роботодавців та мінімізувати ризики від примусової праці та торгівлі людьми.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/  та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/