Підприємству Чернігова надано консультативну допомогу

28 вересня 2022

Державні інспектори відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи продовжують цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів і практичних занять для колективів суб’єктів господарювання Чернігівщини.

Цього разу посадовці відвідали одне з підприємств міста Чернігова. Під час заходу вони довели працівникам вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, роз’яснили питання профілактики нещасних випадків на виробництві та мінімізації їх виникнення, нагальні питання проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, вимоги безпеки під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

Одночасно було проведено практичне заняття з надання першої домедичної допомоги, відпрацьовуються алгоритми дій при наданні допомоги у надзвичайній ситуації.

Також увагу учасників семінару-наради звернули на вимоги трудового законодавства, офіційне оформлення працівників, їхні гарантії, на відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю.

Наприкінці зустрічі посадовці Управління нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!”, а також закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.