Підприємству критичної інфраструктури Чернігова надано консультаційну допомогу

06 липня 2023

Із працівниками підприємства критичної інфраструктури міста Чернігова проведено семінар-нараду щодо порядку безпечної експлуатації вантажопідіймальних механізмів та кранів, а також стосовно вимог безпеки при виконанні робіт підвищеної небезпеки.

Державні інспектори відділу з питань безпеки праці підкреслили, що для попередження нещасних випадків і професійних захворювань на підприємстві повинно бути забезпечена організація захисних і профілактичних заходів, беручи до уваги масштаб підприємства чи установи, враховані ризики, яким піддаються працівники, і розподіл цих ризиків по всьому підприємству або установі.

Також говорили про додержання вимог Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві від 17.04.2019 № 337.

Увагу керівників підприємства звернули на те, що організаційна робота з попередження травматизму має бути скерована на розробку планів заходів з охорони праці. Перед складанням таких заходів доцільно провести прогнозування виробничого травматизму, професійних захворювань та інших показників з охорони праці.

http://pratsia.in.ua/