Підприємцям сфери харчування та торгівлі розповіли про вимоги до робочого часу

24 січня 2024

Фахівець відділу з питань праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провів інформаційний семінар з роботодавцями та працівниками сфери надання послуг харчування та торгівлі в смт Ріпки.

У ході заходу держаний інспектор розповів про особливості встановлення гнучкого режиму робочого часу (ГРРЧ) та підкреслив, що ГРРЧ, як правило, передбачає підсумований облік робочого часу. За цих умов обов’язковою вимогою є повне відпрацювання працівником установленої законодавством кількості робочих годин в обліковому періоді, який прийнято для підсумованого обліку робочого часу (тиждень, місяць, квартал, рік тощо).

Роботодавець, виходячи зі структури робочого часу та встановленого облікового періоду норми його тривалості для кожного окремого працівника, узгоджує час роботи працівника, для якого встановлено ГРРЧ, шляхом регулювання фіксованого, змінного часу й часу перерви для відпочинку і харчування.

Також інспектор звернув увагу, що основні положення ГРРЧ регулюються нормами законодавства, це дозволяє роботодавцю за погодженням із виборним органом первинної профспілкової організації встановлювати у правилах внутрішнього трудового розпорядку.