Підписано Меморандум про співробітництво та партнерство між Держпраці та ДПС

11 лютого 2022

Сьогодні, 10 лютого, в.о. Голови Держпраці Ігор Дегнера та в.о. Голови Державної податкової служби Тетяна Кірієнко підписали Меморандум про співробітництво та партнерство.

Метою угоди є консолідація зусиль обох відомств щодо формування сприятливого середовища на ринку праці, забезпечення реалізації державної політики з питань здійснення державного нагляду за додержанням законодавства про працю юридичними та фізичними особами, які використовують найману працю.

Партнерство сторін передбачає проведення спільних заходів та обмін інформацією з питань детінізації ринку праці, вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, а також обмін відомостями для проведення належного ринкового нагляду з метою запобігання обігу на території України небезпечної нехарчової продукції та продукції, яка не відповідає встановленим вимогам.

Наприкінці заходу Ігор Дегнера підкреслив, що двостороння угода є вагомим кроком у розширенні спектру потенційних напрямів співпраці між органами виконавчої влади.

За матеріалами Держпраці