Посадовці Центрального міжрегіонального управління Держпраці долучилися до написання Радіодиктанту національної єдності

27 жовтня 2023

Щороку в День української писемності тисячі українців приєднуються до Національного Радіодиктанту. Ця традиція існує з 2000 року. Сьогодні написати його можна було з будь-якої точки світу, а приєднатися до нього могли будь-хто. Це хороша можливість перевірити свою грамотність. А переможців диктанту чекають призи.

Нагадаємо, що цьогоріч Радіодиктант національної єдності провели сьогодні, 27 жовтня. Раніше його писали 9 листопада, в день церковної пам’яті Нестора Літописця. З переходом ПЦУ на новий церковний календар дата змістилася.

Наразі текст для Радіодиктанту підготувала українська перекладачка і поетеса Катерина Калитко. Називається він «Дороги України». Прочитав диктант актор театру і кіно Олексій Гладковський, відомий за роллю Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».

Співробітники Центрального міжрегіонального управління Держпраці в Києві, Черкасах і Чернігові традиційно долучилися до написання Радіодиктанту, підтримавши у такий спосіб українську мову та продемонструвавши її важливість для суспільства.