Посадовці Управління взяли участь у навчанні для працівників і роботодавців

15 червня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області взяли участь у проведенні онлайн-навчання для працівників і керівного складу суб’єктів господарювання, представників органів місцевого самоврядування, старост об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Учасникам навчання доведені вимоги Указу Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, рішень Уряду стосовно порядку отримання документів дозвільного характеру, у тому числі, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314 “Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану” та інших.

Обговорили вимоги щодо безпечних та безаварійних умов праці, мінімізації ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві. Довели зміни у законодавстві про працю в умовах воєнного стану, зокрема, про особливості укладення трудових договорів, переведення працівників на іншу роботу, зміни істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, а також щодо небезпеки потрапляння у трудове рабство та запобігання ризикам примусової праці.

Окрім того, присутнім нагадали про інформаційну кампанію “Україна працює!”, закликали долучатися до створеного Управлінням Держпраці у Чернігівській області Telegram-каналу https://t.me/dp_cn та користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/ про трудові відносини в умовах воєнного стану.