Працівникам автотранспортного підприємства надали роз’яснення законодавства з охорони праці

22 червня 2023

Фахівці Управління у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи надали методичну допомогу одному з автотранспортних підприємств Чернігівщини.

У рамках заходу учасники обговорили низку актуальних питань стосовно забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану, розглянули стан виробничого травматизму в області з початку поточного року. Окремо посадовці надали роз’яснення стосовно ведення нормативно-правової документації з охорони праці на підприємстві.

Опрацювали зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки. Учасникам довели вимоги безпечного виконання робіт з експлуатації та ремонту транспортних засобів, їх вузлів та агрегатів відповідно до вимог Правил охорони праці на автомобільному транспорті (НПАОП 0.00-1.62-12).

Окрім того, посадовці наголосили на запобіганні нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.