Працівникам нафтогазової галузі – про безпечну роботу з одорантом

12 січня 2023

Про особливості роботи з одорантом державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області говорили з працівниками підприємства нафтогазової галузі Чернігівщини.

Посадовці зазначили, що усі технологічні операції з одорантом (зливання з транспортних контейнерів у підземні ємності, заправлення технологічних витратних бачків) повинні виконуватися за закритою схемою, що виключає можливість попрапляння одоранту у складські чи виробничі приміщення або довкілля. Роботи, що виконуються з одорантом, потрібно виконувати із застосуванням протигазів, гумових чобіт, гумових рукавиць і прогумованих фартухів.

Також учасники розглянули зміни до “Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107.

Окрім того, обговорили питання виконання робіт з підвищеною небезпекою у зимовий період та готовності підприємства до роботи у разі відключень електропостачання.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.