Працівникам НГВУ «Чернігівнафтогаз» – про відзначення Дня охорони праці в Україні

07 квітня 2021

У рамках відзначення у 2021 році Дня охорони праці в Україні представники Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду для керівництва, інженерно-технічного складу та працівників НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» (м. Прилуки).

Під час заходу йшлося про підготовку та проведення Дня охорони праці в Україні, про організацію відповідної роботи на підприємствах усіх форм власності. Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області ознайомили присутніх із відповідним Планом заходів, підготовленим Держпраці, звернули увагу керівництва НГВУ «Чернігівнафтогаз» на необхідність розробки власних заходів.

Спілкуючись з колективом підприємства, вони розповіли про нові форми організації праці, у тому числі, щодо переходу на дистанційну роботу під час карантину, забезпечення ефективної роботи «гарячих телефонних ліній», забезпечення для працівників вільного доступу до належних засобів правового захисту у разі порушення законодавства про працю, трудових спорів тощо.

У підсумку зустрічі було наголошено на неухильному додержанні вимог охорони праці і промислової безпеки під час здійснення виробничих процесів, на своєчасному проведенні відповідних навчань та інструктажів з охорони праці.