Працівникам обласного центру крові довели зміни у трудовому законодавстві

16 лютого 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області з питань праці провели семінар з представниками КНП «Чернігівський обласний центр крові» на робочих місцях, в ході якого були надані консультації з питань трудового законодавства. Під час семінару доведено останні зміни трудового законодавства, особливості застосування трудових відносин в умовах воєнного стану. Серед іншого, учасники розглянули особливості укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, зміни істотних умов праці, надання різного роду відпусток, оплату праці, порядок призупинення трудових відносин, порядок, підстави та особливості звільнення працівників з урахуванням останніх змін у законодавстві.

Окремо звернули увагу на застосування трудового законодавства в частині  оплати праці, порядку надання відпусток працівникам та порядку звільнення.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://dsp.gov.ua/podolannia-nelehalnoi-zainiatosti/  та на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/