Працівникам підприємств будівельної галузі розповідають про безпеку виробничих процесів

21 лютого 2023

Про вимоги безпечного виконання робіт з підіймання і переміщення вантажів вантажопідіймальними кранами і машинами державні інспектори відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області розповідають під час превентивних заходів працівникам підприємств будівельної галузі та критичної інфраструктури міста Чернігова.

Безпосередньо на робочому місці відпрацьовуються заходи з організації та проведення безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт (НПАОП 0.00-1.75-15), вимоги Правил охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання (НПАОП 0.00-1.80-18) та виконання вантажно-розвантажувальних робіт за технологічними картами або ПВР, також щодо наявності спеціального одягу, взуття та інших засобів індивідуального захисту.

Державні інспектори обговорюють із працівниками вимоги низки інших нормативно-правових актів з охорони праці, роз’яснюють важливі аспекти проведення навчання та перевірки знань з охорони праці, вимоги безпеки під час проведення вантажно-розвантажувальних робіт тощо.

Також наголошують на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, інформують про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.