Працівникам підприємства з торгівлі пальним – про актуальні питання трудових відносин та гігієну праці

08 лютого 2024

Фахівці відділу з питань праці і відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області спілкувалися із працівниками одного із підприємств по оптовій торгівлі рідким та газоподібним паливом у місті Прилуки.

Опрацювали останні зміни трудового законодавства у частині можливості укладення трудового договору з нефіксованим робочим часом, виконання дистанційної та надомної роботи, нових підстав для припинення трудових договорів, необхідності проведення індексації заробітної плати протягом 2024 року у разі зростання приросту індексу споживчих цін і тарифів на товари та послуги.

Окремо інспектори опрацювали з учасниками вимоги норм гігієни праці, проведення первинних та періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці, питання своєчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Також розглянули покрокові етапи психосоціальної підтримки працівників на робочому місці, забезпечення належного мікроклімату в колективі, створення умов для недопущення стресових ситуацій, професійного вигорання тощо.

https://pratsia.in.ua/