Працівникам підприємства з виробництва хлібобулочних виробів надали консультативну допомогу

15 червня 2023

Посадові особи Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують системну інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці і промислової безпеки, гігієни праці.

Цього разу вони провели консультативний захід щодо організації роботи з охороні та умов праці для керівного складу і працівників одного з підприємств Чернігівщини, яке займається виробництвом хліба і хлібобулочних виробів.

Безпосередньо на робочих місцях з учасниками були опрацьовані вимоги НПАОП 15.8-1.27-02 “Правила безпеки для виробництва хліба, хлібобулочних та макаронних виробів”, інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, законодавства про працю. Надані роз’яснення НПАОП 0.00-4.12-05 “Типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці”.

Обговорили порядок організації та проведення попереднього і періодичних медичних оглядів працівників, питання визначення категорії працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, складання Акту визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичному огляду тощо. Надали роз’яснення стосовно порядку та особливостей проведення атестації робочих місць за умовами праці.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.