Про безпеку праці і попередження травматизму говорили із працівниками закладу торгівлі

30 червня 2023

Для працівників одного з суб’єктів господарювання сфери роздрібної торгівлі державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели семінар-нараду стосовно дотримання законодавства про охорону праці під час виробничих процесів.

У рамках заходу учасники обговорили низку актуальних питань стосовно забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану відповідно до чинного законодавства, розглянули стан виробничого травматизму в області з початку поточного року, проаналізували обставили і причини деяких нещасних випадків на виробництві. Окремо посадовці надали роз’яснення стосовно ведення нормативно-правової документації з охорони праці на підприємстві.

Державні інспектори Управління закликали присутніх до підвищеної уваги до безпечного виконання робіт і відповідальності керівників структурних підрозділів підприємства, зокрема, там, де проводяться травмонебезпечні роботи.

Окремо посадовці закликали до посилення роботи із запобігання нещасних випадків та боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/