Про роботу з хімічно небезпечними речовинами говорили з колективом підприємства

22 вересня 2022

З метою профілактики виробничого травматизму і належного дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці і промислової безпеки, гігієни праці державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели робочу нараду з керівним складом і працівниками одного з підприємств міста Прилуки.

Під час заходу йшлося про організацію безпечного виконання робіт (у тому числі, зливно-наливних) з хімічно небезпечними речовинами. Учасникам надані роз’яснення стосовно забезпечення справного стану і безпечної експлуатації обладнання, обговорили вимоги до працівників, порядок проведення інструктажів на робочому місці стосовно попередження отруєнь, надання медичної допомоги тощо. Також опрацювали вимоги до зберігання, випробування та експлуатації засобів індивідуального захисту.

Окремо обговорили організацію та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах і роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці.

Також державні інспектори нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.