Про роботу з хімічно небезпечними речовинами говорили з колективом підприємства

21 липня 2022

З метою профілактики виробничого травматизму і належного дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці і промислової безпеки, гігієни праці державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели робочу нараду з керівним складом і працівниками одного з підприємств міста Прилуки.

Під час заходу йшлося про організацію безпечного виконання робіт з хімічно небезпечними речовинами. Учасникам надані роз’яснення стосовно забезпечення справного стану і безпечної експлуатації холодильних установок, трубопроводів, іншого обладнання. Розглянули питання обслуговування та перевірки контрольно-вимірювальних приладів, запобіжних клапанів, компресорів, проведення їх технічних оглядів, ведення відповідної облікової документації.

Окремо обговорили організацію та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах і роботах зі шкідливими та небезпечними умовами праці.

Також державні інспектори нагадали учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і закликали користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.