Продовжується інформаційна робота для підприємств деревообробної галузі

10 квітня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують надання консультативної допомоги, зокрема, проведення технічних консультацій, для колективів підприємств деревообробної галузі.

Посадовці доводять учасникам заходів вимоги НПАОП 20.0-1.02-05 “Правила охорони праці в деревообробній промисловості” щодо безпечної експлуатації та утримання у безпечному технічному стані виробничого обладнання, інструментів та пристроїв.

За підсумками проведення занять приймаються відповідні рішення щодо посилення роботи з проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних факторів у виробничому процесі, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки при проведенні робіт, вчасного проведення необхідних інструктажів працівникам, недопущення порушень діючого законодавства з охорони праці та промислової безпеки.

Окрім того, керівний склад і працівників підприємств інформують про запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.