Триває інформаційна робота з працівниками зерносушарок

18 липня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують консультувати працівників зерносушарок сільськогосподарських підприємств Прилуцького району стосовно вимог охорони праці і промислової безпеки.

У рамках робочих нарад посадовці обговорюють з учасниками технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами, надають роз’яснення з питань технічного стану газопроводів (підземних, надземних, наземних та ввідних) і споруд.

Посадовці звертають увагу працівників на те, що всі газопроводи і установки, які використовують газ, підлягають технічному обслуговуванню і ремонту у строки, що зазначені в паспортах або інструкціях заводів-виробників обладнання, приладів, апаратів з урахуванням місцевих умов експлуатації. Технічне обслуговування необхідно здійснювати не рідше ніж один раз на місяць, а поточний ремонт – не рідше ніж один раз на 12 місяців. На підприємстві, де експлуатується система газопостачання власними силами, повинна бути створена газова служба, затверджено відповідне положення про газову службу та визначено особу, відповідальну за газове господарство.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.