Продовжується інформаційна робота з питань легальної праці у навчальних закладах Чернігівщини

07 жовтня 2022

У рамках Всеукраїнської кампанії “Виходь на світло!” інспектори праці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати косультативну допомогу педагогічним колективам Чернігова і області з питань трудового законодавства.

Під час заходів посадовці наголошують на ризиках неофіційної зайнятості, доведять останні зміни та актуальні питання щодо трудового законодавства в умовах воєнного стану, зокрема, стосовно особливостей укладення трудового договору, переведення працівників на іншу роботу, змін істотних умов праці, надання відпусток, оплати праці, оформлення трудових відносин із внутрішньо переміщеними особами тощо.

Освітяни і вихованці закладів отримують тематичні матеріали, розроблені за сприяння проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”, візуальні матеріали-презентації за темою недопущення незадекларованої праці, відеоролики про шляхи протидії торгівлі людьми та оптимізації трудових відносин в умовах воєнного стану.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.