Продовжується інформаційна робота з питань охорони праці і промислової безпеки

05 січня 2024

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань охорони праці, безпечного виконання робіт, експлуатації обладнання підвищеної небезпеки для підприємств, установ і організацій усіх форм власності.

Цього разу посадовці спілкувалися з колективом Будинку культури однєї з міських рад.

Учасникам надали роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглядаються принципи системи управління охороною праці на підприємстві. Приділили увагу питанню ліцензування і отримання дозвільних документів.

Обговорили вимоги НПАОП 0.00-1.76-15 (Правила безпеки систем газопостачання) до експлуатації, обслуговування, ремонту систем газопостачання природним газом та газовикористовуючого обладнання промислових підприємств. Також довели до відома присутніх вимоги до персоналу, який займається експлуатацією системи газопостачання.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

http://pratsia.in.ua/