Продовжується роз’яснювальна робота з безпечної експлуатації обладнання підвищеної небезпеки

20 лютого 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу стосовно безпеки праці та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану колективу одного з комунальних підприємств Чернігівської області.

Опрацьовуються організаційні та технічні заходи, що убезпечують працівників під час роботи та створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках (ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98). Розглядаються основні питання, викладені в Правилах безпеки систем газопостачання (НПАОП 0.00 – 1.76 – 15) щодо безпечної експлуатації газопроводів і установок, що використовують газ, промислових підприємств, котелень, використання газу, устаткування, ємностей зі зрідженими вуглеводневими газами. Обговорюються питання щодо забезпечення виконання вимог Закону України «Про охорону праці» та діючих нормативно правових актів з охорони праці, промислової безпеки.

Окремо посадовці наголосили на посиленні роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.