Продовжуються консультаціі підприємств стосовно дотримання вимог електробезпеки

14 вересня 2022

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області продовжують надавати консультативну допомогу стосовно безпеки праці та експлуатації обладнання підвищеної небезпеки в умовах воєнного стану колективу одного з агропромислових підприємств області.

Учасникам надаються роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, щодо провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглядаються принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Окрему увагу посадовці приділяють вимогам до електрозахисних засобів, відповідальності працівників за організацію користування та утримання засобів захисту відповідно до вимог Правил експлуатації електрозахисних засобів (НПАОП 40.1-1.07-01).

Також роз’яснюються організаційні й технічні заходи, що убезпечують працівників під час роботи, та створюють безпечні умови виконання робіт ( ПБЕЕС, НПАОП 40.1-1.21-98).

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.