Продовжуються превентивні заходи для працівників медичних закладів Чернігівщини

29 серпня 2022

Посадові особи Управління Держпраці у Чернігівській області у рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи продовжують цикл інформаційно-роз’яснювальних заходів і практичних занять для колективів медичних закладів Чернігівщини.

Під час зустрічей з медиками вони доводять вимоги нормативно-правових актів з охорони праці, роз’яснюють питання профілактики нещасних випадків на виробництві та мінімізації їх виникнення, обговорюють нагальні питання проведення навчання та перевірки знань з охорони праці тощо.

Одночасно під час семінарів-нарад проводяться практичні заняття з надання першої домедичної допомоги, відпрацьовуються алгоритми дій при наданні допомоги у надзвичайній ситуації.

Також увага учасників заходів звертається на вимоги трудового законодавства, офіційне оформлення працівників, їхні гарантії, на відповідальність роботодавця за порушення законодавства про працю.

Наприкінці кожної зустрічі посадовці Управління нагадують учасникам про інформаційну кампанію “Виходь на світло!”, а також закликають користуватися інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.