Протидія незадекларованій праці: на Чернігівщині проведено засідання робочої групи

17 червня 2022

В Управлінні Держпраці у Чернігівській області під головуванням начальника Управління Сергія Дорошенка проведено засідання робочої групи з питань узгодження спільних дій щодо зменшення рівня незадекларованої праці.

До участі у заході були запрошені посадові особи Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, Чернігівського обласного центру зайнятості, Чернігівської обласної організації роботодавців «Сіверщина».

У рамках порядку денного учасники розглянули стан виконання Плану роботи з питань зниження рівня незадекларованої праці Управління Держпраці у Чернігівській області на 2022 рік, обговорили шляхи ефективної взаємодії між відомствами у ході реалізації зазначеного Плану та напрямки співпраці з органами місцевого самоврядування і соціальними партнерами.

Наприкінці засідання присутніх ознайомили з поточними результатами інформаційної кампанії “Україна працює!” і нагадали про можливість користування інформаційним порталом Держпраці https://pratsia.in.ua/.