Проведено черговий семінар з питань безпеки праці і проведення медичних оглядів працівників

08 квітня 2023

Під час семінару-наради на підприємстві, яке займається виробництвом неметалевих мінеральних виробів, фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області надали працівникам методичну допомогу стосовно організації і дотримання вимог охорони праці, безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт, безпечного провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану.

Також розглянули питання безпечної експлуатації автотранспортних засобів, безпечної експлуатації електроустановок та електрообладнання, опрацювали зміни до Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

Також приділили увагу організації та проведенню періодичних медичних оглядів працівників, визначення відповідних категорій працівників, складання документації.

Особливу увагу учасників посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували про неприпустимість випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.