Проведено інформаційний семінар із працівникам нафтовидобувної галузі

17 листопада 2023

Посадовими особами відділу з питань праці і відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області проведено інформаційний семінар з працівниками філії «Укрнафта Буріння» ПАТ «Укрнафта».

У ході семінару учасників поінформували про правила оформлення трудових відносин, ризики та наслідки незадекларованої праці і трудової експлуатації. Довели основні положення Порядку компенсації роботодавцям фактичних витрат на облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю, затвердженого постановою КМУ від 22.08.2023 № 893.

Надали фахові роз’яснення з питань атестації робочих місць за умовами праці, організації та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці. Розглянули визначення категорій працівників, які підлягають періодичному медичному огляду, та проходження працівниками позачергового медичного огляду.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.