Проведено інформаційний семінар з працівникам торгівельної галузі

01 грудня 2023

Фахівці відділу з питань праці та відділу з питань гігієни праці та атестації робочих місць за умовами праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели інформаційний семінар з працівниками  торгівельної галузі міста Прилуки.

У ході семінару присутніх поінформовано про початок інформаційної кампанії Держпраці «Трудовий договір: Твій пасок безпеки у світі праці», її мету і зміст. Наголошено, що трудовий договір діє як запобіжний механізм, його наявність стимулює до дотримання встановлених законодавством прав і гарантій, зменшує шанси на експлуатацію та несправедливе ставлення, виступаючи як щит для працівника у професійному житті. Учасникам надали роз’яснення норм трудового законодавства, що регламентують оформлення трудових відносин.

Також опрацювали питання атестації робочих місць за умовами праці, організації та проведення періодичних медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах та роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці.

Посадовці в черговий раз акцентували на правах і обов’язках роботодавця в частині забезпечення проходження працівниками періодичних та позачергових  медичних оглядів.