Проведено інформаційний захід на швейному підприємстві Чернігова

18 січня 2023

Державні інспектори Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели чергову технічну консультацію для керівного складу і працівників одного зі швейних підприємств міста Чернігова стосовно дотримання вимог безпеки при експлуатації, обслуговуванні та ремонті технологічного обладнання.

Учасникам заходу довели стан виробничого травматизму на підприємствах легкої промисловості області у 2022 році, надали роз’яснення вимог Правил охорони праці для працівників швейного виробництва (НПАОП 18.2-1.04-13) стосовно безпечної експлуатації та утримання у безпечному технологічному стані виробничого обладнання, інструментів та пристроїв на підприємствах легкої промисловості, обговорили питання навчання і перевірки знань з питань охорони праці працівників швейного обладнання.

Також не обійшли увагою вимоги трудового законодавства, належного оформлення працівників, дотримання їхніх гарантій, відповідальності роботодавця за порушення законодавства про працю.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану – https://cutt.ly/LZYgbeT та про можливості інформаційного порталу Держпраці: https://pratsia.in.ua/