Проведено онлайн-нараду з питань організації весняно-польових робіт

06 квітня 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області продовжують роботу з надання консультативної допомоги колективам підприємств агропромислової галузі Чернігівщини стосовно дотримання вимог діючого законодавства про охорону праці під час підготовки до весняно-польових робіт.

Так, під час проведення семінару-наради у режимі “онлайн” керівництву сільськогосподарського підприємства надано роз’яснення стосовно покращення стану охорони праці на підприємстві, усунення шкідливих і небезпечних факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, попередження виробничого травматизму під час виконання весняно-польових робіт.

Посадовці Управління поінформували аграріїв про стан виробничого травматизму на підприємствах агропромислової галузі Чернігівської області, навели статистику нещасних випадків, проаналізували причини й наслідки типових порушень вимог охорони праці під час виконання сільськогосподарських робіт. Надали консультативну допомогу стосовно переліку необхідних документів для погодження плану відбору води.

Також посадовці Управління наголосили на організації роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбі з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Детальніше про трудові відносини під час воєнного стану: https://pratsia.in.ua/