Проведено семінар-нараду щодо безпечної експлуатації обладнання АЗС

17 серпня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели семінар-нараду для працівників одного з автозаправних підприємств області.

Під час заняття йшлося про забезпечення безпечних та безаварійних умов праці та мінімізацію ризиків виникнення нещасних випадків на виробництві під час проведення робіт в умовах бойових дій. Були висвітлені питання безпечної експлуатації обладнання автозаправних станцій, зокрема, учасники заходу опрацювали технологічну послідовність виконання робіт, періодичність та обсяг робіт по технічному обслуговуванню обладнання, ведення відповідної документації тощо.

Приділили увагу також питанням належного проведення навчання і перевірки знань з охорони праці, інструктажів, стажування новоприйнятих працівників, забезпечення працівників якісним спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту.

Одночасно представники Управління довели вимоги Указу Президента України від 24.02.2022 № 64 “Про введення воєнного стану в Україні”, рішень Уряду стосовно порядку отримання документів дозвільного характеру, у тому числі, постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314 “Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану” та інших.

Окрім того, фахівці Управління нагадали, що актуальну інформацію щодо питань законодавства про працю кожен може отримати, відвідавши інформаційний портал Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/