Проведено семінар-нараду з безпечного виконання робіт в електроустановках

27 серпня 2022

Державні інспектори Управління Держпраці у Чернігівській області провели cемінар-нараду та технічну консультацію на робочому місці з керівним складом підприємства, що займається забором та очищенням питної води в Чернігівській області.

Особливу увагу приділили організації безпечного проведення робіт по наряду-допуску, розпорядженню і в порядку поточної експлуатації, а також технічним заходам, що створюють безпечні умови виконання робіт в електроустановках згідно з вимогами Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98). Також присутнім довели правила безпеки під час виконання окремих видів робіт в електроустановках загального призначення, а саме робіт на комутаційних апаратах і комплектному розподільчому устаткуванні.

Учасникам заходу надані роз’яснення низки нагальних питань охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, обговорили питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Також представникам підприємства нагадали про інформаційну кампанію “Виходь на світло!” і портал Держпраці https://pratsia.in.ua/.