Проведено семінар з представниками Державної міграційної служби

24 травня 2024

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області спільно зі спеціалістами одного з відділів Державної міграційної служби Управління в  Чернігівській області провели семінар стосовно ризиків, які виникають при пошуку роботи і можуть призвести до потрапляння в трудове рабство.

У ході зустрічі учасники опрацювали питання ролі міграційної служби та Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області у сфері протидії та запобігання торгівлі людьми, обговорили сучасний стан проблеми торгівлі людьми в Україні та світі, її актуальність і загострення під час російсько-української війни. Розглянули поточний стан протидії та запобігання торгівлі людьми в громаді: досягнення й виклики; обізнаність представників органів місцевої виконавчої влади, закладів і установ, до обов’язків яких входить протидія та запобігання торгівлі людьми. Також визначили склад міжвідомчої ради та розглянули відповідність локальних нормативно-правових актів у громадах чинному законодавству тощо.

За підсумками робочої зустрічі обговорили можливості співпраці та подальшу взаємодію з метою вирішення проблемних питань.