Проведено техконсультацію з безпечної експлуатації водогрійних котлів

10 лютого 2023

Фахівці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели технічну консультацію стосовно безпечної експлуатації водогрійних котлів у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Учасники заходу опрацювали вимоги безпеки, на які необхідно звернути увагу перед початком роботи, порядок прийому і здачі зміни, оформлення відповідної документації тощо. Також розглянули роботи, які необхідно здійснити перед розпалюванням котла. Посадовці зазначили, що котли і котельне устаткування повинні утримуватися у справному стані. Забороняється захаращувати приміщення котельні, зберігати в ньому які-небудь матеріали чи предмети. Проходи в котельному приміщенні і виходи з нього повинні бути завжди вільні.

У котельні забороняється перебування особи, що не має відношення до експлуатації котлів і устаткування котельні. У необхідних випадках сторонні можуть допускатися в котельню тільки з дозволу адміністрації і у супроводі її представника.

Особливу увагу учасників зустрічі посадовці звернули на запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, поінформували щодо неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.