Проведено технічну консультацію на підприємстві з виготовлення азотних добрив

29 грудня 2022

Спілкуючись із працівниками підприємства, яке займається виробництвом добрив і азотних сполук, посадовці Управління зазначили, що більшість нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві трапляються через особисту необережність та невиконання працівниками елементарних норм охорони праці. Тому працівникам і роботодавцям особливу увагу необхідно приділяти нормами охорони праці при виконанні цілого комплексу робіт із застосуванням мінеральних добрив, гербіцидів тощо.

Також було підкреслено, що державна політика України у цій сфері базується на пріоритетності збереження здоров’я людини і охорони навколишнього середовища по відношенню до економічного ефекту від застосування добрив, а також на безпеці для здоров’я людини і навколишнього середовища під час їхнього виробництва, випробування і застосування за умови дотримання вимог, встановлених державними стандартами, санітарними нормами, регламентами та іншими нормативними документами.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.