Проведено технічну консультацію з безпечної експлуатації пересувних газорозбірних постів

17 лютого 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління провели технічну консультацію з безпеки під час експлуатації пересувних газорозбірних постів для газополум´яного обробітку металу на одному з підприємств Чернігівщини.

Були висвітлені питання організації безпечного виконання газополум’яних робіт з урахуванням розділу V  Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13) та Правил охорони праці під час газоелектричного, контактного, кисневого та плазмового різання металів (НПАОП 28.0-1.35-14). Доведено вимоги безпеки під час кисневого різання металів та вимоги до робочих місць, вихідних матеріалів, заготовок, їх зберігання і транспортування, а також вимоги до гумово-тканинних рукавів, що використовуються для газового різання металів. Також посадовці наголосили на обов´язковій наявності редуктора при використанні балонів ЗВГ.

Особлива увага була приділена транспортуванню, зберіганню і обслуговуванню балонів ЗВГ згідно з вимогами Правил безпеки систем газопосточання (НПАОП 0.00-1.76-15), доведена інформація про недопущення наповнення балонів ЗВГ на автомобільних газонаповнювальних пунктах і станціях (АГЗП і АГЗС).

Окремо посадовці наголосили на посиленні роботи із запобігання нещасних випадків та боротьбу з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.