Проведено виробничу нараду на агропромисловому підприємстві

20 листопада 2022

Фахівці відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з керівним складом і працівниками сільськогосподарського підприємства смт Короп.

Учасникам доведено стан виробничого травматизму в області з початку 2022 року, проаналізовані типові порущення охорони праці і промислової безпеки, що призвели до виникнення нещасних випадків. Розглянуто вимоги безпеки під час роботи з інструментами та пристроями, під час виконання робіт з підвищеною небезпекою тощо. Обговорили актуальні питання охорони праці в умовах воєнного стану, зокрема, питання провадження господарської діяльності згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 № 314, розглянули принципи системи управління охороною праці на підприємстві.

Посадовці закликали керівників підприємства підвищити контроль за організацією безпечного виконання робіт працівниками, особливо в тих структурних підрозділах, де проводяться травмонебезпечні роботи.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.