Проведено виробничу нараду з питань безпеки на металообробних верстатах

22 серпня 2023

Фахівці відділу з питань безпеки праці Управління інспекційної діяльності у Чернігівській області провели чергову виробничу нараду з працівниками підприємства, яке займається обробкою металу.

Під час заходу учасники обговорили, окрім іншого, вимоги Правил охорони праці під час роботи з інструментами та пристроями (НПАОП 0.00-1.71-13). Учасникам довели вимоги безпеки до металообробних верстатів, захисних пристроїв (екранів), розглянули порядок проведення ремонту обладнання та заміни робочих органів верстатів. Безпосередньо на робочих місцях учасники опрацювали вимоги охорони праці під час виконання робіт з обробки металу на верстатах.

Також посадовці надали кваліфіковані роз’яснення стосовно загальних правил безпеки для підприємств і організацій сфери машинобудування.

Окремо посадовці наголосили на посиленні боротьби з прихованими нещасними випадками на підприємстві, на неприпустимості випадків прихованого травматизму.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.