Проведено виробничу нараду з питань належного стану верстатного обладнання

13 листопада 2022

Фахівці відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці у Чернігівській області провели виробничу нараду з колективом підприємства стосовно дотримання вимог нормативних актів з охорони праці та промислової безпеки у виробничих підрозділах під час експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, інструментів та пристроїв.

Посадовці довели учасникам заходу основні вимоги “Правил охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями” (НПАОП 0.00-1.73-13) в частині експлуатації та утримання у безпечному технічному стані верстатного обладнання, інструментів та пристроїв. Надали роз’яснення загальних вимог до змісту технологічної документації в частини забезпечення безпеки виробничого обладнання, вимог до конструкції обладнання, засобів захисту та сигнальних пристроїв, що входять в конструкцію. Окремо була приділена увага захисним огородженням виробничого обладнання.

Більше інформації про трудові відносини під час воєнного стану можна отримати на інформаційному порталі http://pratsia.in.ua/.